Prohlášení o soukromí

Používáme stavu techniky technologie k ochraně našich zákazníků a sami z podvodu. Všechny informace o kreditní kartě jsou uloženy na zabezpečených serverech Yahoo! (pouze po dobu 30 dnů), které vnímáme, když vaše objednávka je připravena k odeslání. Vaše finanční informace není plovoucí přes kybernetický prostor, ani se údaje o kreditní kartě jsou přenášeny prostřednictvím e-mailu.

Zpracování platebních karet je řešen Fifth Third Processing Solutions Běží Vantiv, v reálném čase s ověření adresy. Všechny transakce jsou ověřeny pro zápas adresa, proto prosím použijte adresu, které obdržíš výpisu z platební karty u, v "vyúčtováním" na objednávkovém formuláři.

Jakékoli papírování týkající se vaší objednávky je zničena během 60 dnů a strouhaným předtím, než je zlikvidovat. Na rozdíl od mnoha jiných společností, nemáme udržet trvalý záznam informací o vaší kreditní kartě.

Veškeré informace získáme o Vás je soukromý. Nemáme zájem o prodej nebo distribuce nic jiného, ​​než našeho sportovního oblečení. Na rozdíl od mnoha jiných webových stránkách jsou naši zákazníci nikdy požadováno, aby "registrovat" před nákupem.

Třetích stran Web Beacons: pomáhají analyzovat, kam návštěvníci chodí a jak dělají při návštěvě našich webových stránek používáme webové majáky třetích stran z Yahoo!. Yahoo! může použít anonymní informace o vaší návštěvě tohoto i jiných webů za účelem zlepšení svých produktů a služeb a poskytování reklam na výrobky a služby, které vás zajímají.

Mohli bychom poslat "inventář prodej", e-maily v budoucnu upozornit naše zákazníky na speciální prodeje, ale za posledních 13 let on-line nikdy jsme udělali hromadnou korespondenci. My jen kontaktovat naše zákazníky ohledně své objednávky či dotazy.

Děkuji za nákupy s námi!